سفارش تبلیغ
صبا

بود نبود
 

نرم افزار Throttle ابزاری قدرتمند در زمینه افزایش سرعت اتصالات اینترنتی و یکی از بهترین تنظیم کننده های مودم می باشد. این نرم افزار از طریق گوناگون باعث افزایش سرعت بارگذاری صفحات وب در مرورگر شما می شود. با Throttle قادر خواهید بود تا موزیک ها، فیلم ها و فایل های خود را سریعتر از همیشه از اینترنت دانلود نموده و در صورتی که بصورت آنلاین بازی می نمایید، سرعت اجرای آن را افزایش می دهد. اگر شما یک کاربر اینترنت با استفاده از نوع اتصال Dial-Up می باشید این نرم افزار از قطع شدن مرتب اتصال اینترنت جلوگیری می نماید. این برنامه تنها با اتصال های اینترنت از نوع Dial-Up کار نمی کند بلکه با خطوط اینترنت پرسرعت مانند DSL ،ADS L،Cable ،ISDN نیز کار نموده و می تواند مدت زمانی را که برای دانلود فایل های موزیک یا فیلم بزرگ مورد نیاز می باشد را کاهش دهد. با استفاده از این برنامه پایداری اتصال خود به اینترنت را افزایش داده و از قطع شدت ارتباط اینترنت در کنار افزایش سرعت آن بهره ببرید. این برنامه سرعت دانلود و آپلود فایل های شما را افزایش داده و حتی تا آخرین میزان بیتی که مودم شما قابلیت استفاده ازآن را دارد، آنرا بهینه سازی می نماید تا بهترین عملکرد ممکن رابرای شما به ارمغان آورد.

 

کاربری این نرم افزار نیز بسیار ساده می باشد و کاملا با تمامی نسخه های ویندوز سازگارمی باشد و همچنین باتمامی انواع اتصال های اینترنت اعم از Dial-up ویا ADSL و... سازگار می باشد. با Throttle قادر خواهید بود تا موزیک ها، فیلم ها و فایل های خود را سریعتر از همیشه از اینترنت دانلود نموده و در صورتی که بصورت آنلاین بازی می نمایید، سرعت اجرای آن را افزایش می دهد.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Throttle:

- افزایش سرعت دانلود از اینترنت

- ایجاد تغییرات در تنظیمات رجیستری ویندوز به منظور افزایش سرعت اینترنت

- ایجاد تغییرات در تنظیمات مودم و سازگار کردن هرچه بیشتر مودم با سیستم عامل

- تنظیم خودکار تنظیمات و ایجاد تغییرات برمبنای کامپیوتر و مشخصات فنی مودم کاربر

- سازگاری با تمامی مودم های Dial-up, DSL, ADSL, Cable, ISDN و ارتباطات اینترنت ماهواره ای

- افزایش سرعت انتقال در اینترنت

- افزایش سرعت شبکه داخلی برای انتقال PC به PC

- افزایش سرعت وبگردی و مرور صفحات اینترنتی

- جلوگیری از قطع اتصال اینترنت و پایداری اتصال اینترنت

- محیط زیبا و ساده

- و ...


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 95/3/11 توسط amirghochi

DVDFab یکی از آسان ترین روش های ممکن برای کپی کردن فیلم های DVD می باشد. فقط کافیست فیلم DVD و یک DVD خالی را در درایو قرار دارد و بر روی Start کلیک کنید. تمام محتویات فیلم DVD شامل Menu ،Trailer و دیگر محتویات به سرعت و به طور خودکار بر روی DVD خالی کپی می شود. به وسیله این نرم افزار و تنها با یک یا دو مرحله قادر به کپی دیسک های DVD به DVDR، PSP، IPOD و ... خواهید بود. پشتیبان از دی وی دی ها روی یک یا چند دیسک از امکانات مفید DVDFab است. این نرم افزار شامل بخش های کپی DVD به DVD ، کپی Blue-Ray به Blue-Ray ، کپی DVD به موبایل ، کپی فایل به موبایل و جا به جا کننده فایل می باشد.

این نرم افزار برای شما Backup تهیه می کنید تا اطلاعات خود را بتوانید در دیسک کپی کنید. این برنامه از هسته برنامه DVD Copy که پنج سال قدمت دارد، استفاده می کند. در واقع DVDFAB Platinum، یک برنامه متحول شده می باشد. از دیگر امکانات این برنامه می توان به کپی دیسک به دیسک DVD های فیلم و ... را نام برد. شما با این نرم افزار می توانید بدون اینکه اشکال و یا نقصی در فیلم شما بوجود بیاید آنرا کپی کنید. منو ها، زیر نویس ها و خلاصه هر چیزی که در DVD شما باشد، عیناً در دیسک جدید کپی خواهد شد. این برنامه یکی از پرکاربر ترین نرم افزار چند رسانه ای مخصوص کار با DVD می باشد. همچنین با استفاده از این برنامه حتی می توانید، به جای یک کپی، همزمان روی چند DVD رایتر کپی کنید. همچنین این ابزار در انتقال فایل های تبدیل شده از روی کامپیوتر به دستگاه های قابل حمل مختلف کاربرد دارد.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار DVDFab:

- حالت DVD به DVD: یکی از منعطف ترین و قدرتمند ترین نرم افزار کپی و رایت دی وی دی است. 8 حالت کپی مختلف در آن به شما امکان تهیه کپی از فیلم های DVD روی هارد دیسک یا روی DVDR را به شما می دهد.

- Blu-ray به Blu-Ray: کاملترین نرم افزار کپی و رایت دیسک های blu-Ray می باشد که دارای 4 حالت کپی برای تهیه نسخه پشتیبان از دیسک های Blu-Ray روی هارد دیسک یا BD-R می باشد.

- DVD به موبایل: این بخش می تواند فیلم دی وی دی را به فایل های AVI/MP4/WMV/MKV تبدیل کند تا بتوانید آنها را روی دستگاه های مختلف مانند iPod, PSP, ZUNE و گوشی های موبایل اجرا کنید.

- File به موبایل: این بخش برای تبدیل فایل های ویدئویی منبع روی کامپیوتر به کنسول های جدید مانند PS3 ، Xbox 360 یا دستگاه های قابل حمل مانند iPod، PSP ، Zune و دیگر گوشی های موبایل تبدیل می کند.

- جا به جا کننده فایل: این ابزار در انتقال فایل های تبدیل شده از روی کامپیوتر به دستگاه های قابل حمل مختلف کاربرد دارد.

- سیستم کپی DVD To DVD بیت به بیت بدون هر گونه افت

- قابلیت تکثیر 1 به 5 در رایانه، با انواع دیسک های بزرگ، مینی dvd و ...

- رایت کامل هر نوع dvd، فیلم، تصویر و... با قابلیت همه منو ها و تریلر ها

- کپی دی وی دی شما با یک کلیک

- سینمای نیرومند، کپی درست فیلم ها و ... با صدای اصلی و ویژه

- جدا کننده دیسک، کپی یک DVD 9 گیگا بایتی یا همان دیسک دوبل به 2 تا DVD 4.5 گیگا بایتی یا همان DVD های معمولی با نهایت کیفیت، بدون افت هر گونه کیفیت فیلم یا صدا

- سفارشی کردن، ساخت انواع DVD با سلیقه وعلاقه شخصی شما، تیتر دلخواه، خصوصیات تجاری محصول، گزینش صدای ویژه و زیر نویس. شما می توایند بدون دستکاری در منوها و ... دیسک مورد نظر، تغییرات و سلیقه خود را اعمال کنید

- سرعت عمل بالا، خیلی سریع دیسک شما کپی شده و تحویل داده می شود، برنامه حدود 10 الی 20 دقیقه یک دیسک را کپی کرده و تحویل می دهد

- حذف انواع قفل و محافظ کپی، حذف محافظ ضد ریپ like CSS, RC, RCE, APS, UOPs, ARccOS, FluxDVD, CORE X2, etc

- به روز رسانی همیشگی برنامه برای شکستن قفل ها و متود های محافظتی

- پشتیبان گیری از دیسک های خراب و خش دار و بازیابی اطلاعات روی dvd

- سازگاری با دیسک ها، برنامه قابلیت رایت روی هر نوع دیسک DVD خام

- DVD+R/RW, DVD R/RW, DVD+R DL, DVD R DL

- و ...


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 95/3/11 توسط amirghochi

همان طور که تمامی کاربران می دانند بر روی نوار عنوان همه ی پنجره هایی که در ویندوز باز می شوند، دکمه های بستن (Close)، کوجک نمایی (Minimize) و بزرگ نمایی (Maximize) قرار دارد و جزء اولین مواردی هستند که طریقه استفاه از آن ها به کاربران آموزش داده می شود. این کلیدها به ظاهر جزء ابزارهای پیش پا افتاده در سیستم عامل به شمار می روند و با انتشار نسخه های جدید از سیستم های عامل هیچ تغییری در آن ها مشاهده نمی شود، اما اگر به میزان کاربرد این دکمه ها توجه بیشتری داشته باشید خواهید دید این دکمه ها بیش از امکانات و ابزارهای موجود در سیستم عامل مورد استفاده قرار می گیرد. نرم افزار Actual Title Buttons امکانات به مراتب بیشتری برای مدیریت پنجره ها در اختیار شما قرار می دهد و در افزایش سرعت انجام کارها، شما را یاری می کند. به این ترتیب که پس از نصب این نرم افزار دکمه های دیگری در کنار سه دکمه موجود بر روی نوار عنوان پنجره ها اضافه می شود که با استفاده از آن ها می توانید اعمالی چون: تغییر در شفافیت پنجره ها و محو کردن آن ها با افزایش شفافیت، کمینه سازی پنجره ها در کنار ساعت ویندوز با یک کلیک ماوس، جمع کردن پنجره ها با یک کلیک ماوس به صورت کرکره ای و باز کردن آن ها با کلیک مجدد همان دکمه و ... را انجام دهید.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Actual Title Buttons:

- بیش از ده ها قابلیت جدید برای مدیریت بهتر پنجره ها

- تغییر اندازه پنجره ها با یک کلیک ماوس به اندازه های از پیش تعریف شده

- تغییر مکان پنجره ها با یک کلیک ماوس به مکان های از پیش مشخص شده همچون وسط صفحه نمایش

- تقسیم صفحه نمایش به 9 قسمت و تغییر مکان پنجره ها به هریک از این قسمت ها با یک کلیک ماوس (برای چیدمان سریع پنجره ها روی صفحه از این قابلیت استفاده می شود)

- جمع کردن پنجره ها با یک کلیک ماوس به صورت کرکره ای و باز کردن آنها با کلیک مجدد همان دکمه

- کمینه سازی پنجره ها کنار ساعت ویندوز با یک کلیک ماوس

- تغییر در شفافیت پنجره ها و محو کردن آنها با افزایش شفافیت

- تغییر نحوه نمایش یک پنجره به حالت «همیشه در بالا» برای قرارگیری پنجره روی همه پنجره ها

- انتقال آسان پنجره ها از نمایشگری به نمایشگر دیگر

- تبدیل پنجره به پنجره مهمان (غیرفعال کردن ماوس روی پنجره)

- کپی آسان محتوای موجود در هر پنجره در حافظه موقت سیستم عامل

- چسباندن (Paste) آسان محتوای کپی شده در حافظه موقت در هر پنجره

- تغییر اولویت استفاده نرم افزارها از پردازشگر و حافظه سیستم عامل با یک کلیک

- نمایش پنجره هایی که اخیرا مورد دسترسی قرار گرفته است

- دسترسی آسان و سریع به پوشه های مورد علاقه

- انتقال پنجره فعال به زیر پنجره های دیگر

- و ...


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 95/3/11 توسط amirghochi

شکل ها می توانند حتی پیچیده تر باشند و اغلب شکلی که می خواهید ممکن است در پاورپوینت نباشد. پاورپوینت پنج دستور دارد که به برای ادغام دو یا چند شکل با روش های مختلف کمک می کند و اشکال داینامیک جدید زیادی می سازد.

 

مثلا شکل گرافیکی کلیدها در پاورپوینت به یک شکل نیست و میتوان برای رسم این اشکال از این 5 دستور پاورپوینت استفاده کرد. تصویر زیر خودش یک توضیح است:

 

در تب Drawing Tools قسمت Merge Shapes را انتخاب کرده و سپس یکی از موارد باز شده را انتخاب کنید.

 

همچنین می توانید یک شکل پایه را با استفاده از Edit Points با پیچ دادن به شکل دیگری تبدیل کنید.

 

روی شکل دوبار کلیک کنید تا بتوانید تغییرش دهید.

 

با استفاده از تب Drawing Tools Format و کلیک کردن :

 

Insert Shapes > Edit Shape > Edit Points.

 

همچنین می توانید یک شکل پایه را با استفاده از Edite Points با پیچ دادن به شکل دیگری تبدیل کنید.

 

روی شکل دوبار کلیک کنید تا بتوانید تغییرش دهید.

 

با استفاده از تب Drawing Tools Format و کلیک کردن :

 

Insert Shapes > Edit Shape > Edit Points.

 

با کشیدن و جابجا کردن نقاط مشکی ویرایشی می توانید شکل را تغییر دهید. از نقاط مربعی سفید رنگ برای تغییر انحنای خط میان نقاط مشکی ویرایشی، می توانید استفاده کنید. بعد تغییر هر رنگی را بخواهید به شکل ld دهید.

 

بیایید یک شکل عادی را به تصویر گرافیکی یک شکل برگردانیم.

 

اشکال پایه زیادی مثل یک شش ضلعی و مربعها وجود دارند تا نیم رخ یک کیلد را تشکیل دهند. این ها را با استفاده از Union ادغام کنید تا بدنه کلید را به وجود آورید. همچنین میتوانید از Edit Points برای میزان کردم شکل کلید استفاده کنید.

 

از Format Shape برای شکل نهایی کلید استفاده کنید.

 

و این مورد همچنان ادامه دارد….

 

تا اینجا شما ایده ها و موارد پایه ای و اساسی چگونگی به کار بردن ابزار پاورپوینت را برای ایجاد کردن اینفوگرافیکهای ساده یاد گرفتید. بسیاری از اشیایی که شما ایجاد می کنید در بخش های مختلف اینفوگرافیک قابل استفاده خواهند بود. شما می توانید همه اشکالی که ساخته اید را در فایل Library با فرمت PPT نگهداری کنید تا در سایر اینفوگرافیک ها استفاده کنید.

 

و می توانید قالب های اینفوگرافیک خود را در پاورپوینت ایجاد کرده و در کنار قالب های عمومی دیگر قرار داده و در زمان لزوم استفاده کنید.

 

گسترش دادن ابزار طراحی اینفوگرافیک خودمان

 

پاورپوینت هم محدودیتهایی دارد و این مساله میتواند موقعیتی برای شما باشد تا توانایی های خود را گسترش دهید و از ابزار استاندارد دیگری برای اینفوگرافیک ها استفاده کنید. می توانید به روشهای مدرسه ای قدیمی مثل Adobe Illustrator و Adobe Photoshop مراجعه کنید. ابزارهای دیگری هم مثل SmartDraw و Inkscape هم هستند که کمتر شناخته شده اند.

 

سایت Quora.com بحث هایی خوبی دارد که به شما برای انتخاب ابزارهای تولید اینفوگرافیک کمک می کند.

 

اما زمانی که انتخاب ها گیج کننده تر می شوند، به هسته یک اینفوگرافیک برگردید، با توجه به داده و آنچه که می خواهید برجسته کنید ابزار مناسبی را که کار را ساده می کند انتخاب کنید.

 

در مورد اینفوگرافیک ها بیشتر بدانید

 

این مقاله تلاش کرد تا خلاقیت استفاده از پاورپوینت را برای ایجاد کردن سریع اما کامل اینفوگرافیک ها استفاده کند. می توانید از منابع آنلاین هم استفاده کنید:

 

Lynda.com: Infographics Training Tutorials

 

Infographic How to: Data, Design, Distribute

 

How It’s Made: Learn How to Create Your Own Infographic with Designer Mike Wirth

 

Kathy Schrock’s Guide to Everything

 

Tuts+ Infographic Tutorials


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 95/3/11 توسط amirghochi

TeamViewer ابزاری قدرتمند در زمینه کنترل از راه دور انواع کامپیوترها می‌باشد. این نرم افزار دارای مدیریت بانک اطلاعاتی است که می‌تواند جزئیات را در یک بانک اطلاعاتی بر روی شبکه با دیگران به اشتراک بگذارد. همچنین شامل ورود به سیستم پیچیده و گزارش عملکرد خود برای اتصال به شبکه می‌باشد. این نرم افزار راه حلی مناسب برای به اشتراک گذاری دسکتاپ است. با این نرم افزار می‌توانید محیط دسکتاپ خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و همچنین بتوانید سیستم دیگری را از راه دور کنترل نمایید.

 

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار TeamViewer:

- قابلیت کنترل از راه دور سیستم

- قابلیت مدیریت بانک اطلاعاتی

- نمایش دسکتاپ خود برای دیگران

- کنترل میزکار دیگران

- اتصال سریع و بدون وقفه به کامپیوتر مقصد

- عدم قطعی در ارتباط

- استفاده بسیار کم از پهنای باند اینترنت و امکان استفاده باDial-up

- سهولت در استفاده حتی برای کاربران مبتدی

- رابط کاربر گرافیکی و بسیار ساده

- پشتیبانی از انواع نسخه های مختلف ویندوز

- و ...


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 95/3/11 توسط amirghochi

نرم‌افزارهای اجاره‌ای یا (SaaS) نرم‌افزارهایی هستند که به جای خرید مجوز نرم‌افزارها و نصب بر روی کامپیوتر شخصی یا سرور سازمانی امکان اجاره و اشتراک آن ها از طریق تکنولوژِی پردازش ابری (Cloud Computing) را فراهم می کنند تا تمامی افراد و سازمان های تابعه بدون پرداخت هزینه بتوانند از آن ها بهره ببرند. شرکت مایکروسافت نیز نرم افزاری با عنوان SharePoint Server را منتشر نموده که به عنوان یک نرم افزار اجاره ای یا همان SaaS برای تحقق اهدافی چون کارگروهی، مدیریت مستندات، اطلاع‌رسانی، اتوماسیون اداری، اشتراک سازمانی نرم‌افزاری کاربردی و ... بسیار کاربرد دارد. این نرم افزار همچنین قابلیت نگهداری و انتشار اطلاعات سازمانی، تعیین استراتژی های سرور، مدیریت و سفارشی ‌سازی داده‌ها، تعریف و مدیریت سایت های نامحدود و ... را در خود دارد. این نرم افزار با تمامی محصولات و سرویس های شرکت مایکروسافت سازگار است و به دلیل کارایی و قابلیت های بالا امروزه بسیار مورد توجه سازمان ها قرار گرفته است.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار SharePoint Server:

- سازگاری و یکپارچگی با تمامی محصولات مایکروسافت

-قابلیت طراحی و پیاده سازی سریع سیستم‌های اطلاعاتی

- بهره مندی از موتور جستجوی توانمند

- صرفه‌جویی در هزینه نگهداری و پشتیبانی سرورها و کلاینت ها

- قدرتمند در پیاده سازی، توسعه و نگهداری انواع سرویس ها

- دسترسی به اطلاعات سازمانی از هر جای دنیا

- صرفه‌جویی در نصب، نگهداری و پشتیبانی نرم‌افزارهای کلاینت

- امکان اجاره و اشتراک منابع سازمانی

- قابل پیاده سازی در محیط اینترنت، اینترانت واکسترانت

- امکان برون سپاری خدمات سرورها

- رابط کاربری آسان و کاربردی

- دارای الگوهای حرفه‌ای برای مدیریت و انتشار اطلاعات

- و ...


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 95/3/11 توسط amirghochi

اگر از کابل موبایل برای اشتراک گذاری صفحه نمایش گوشی اندروید خود خسته شده اید و به دنبال راه حل راحت تر و سریع تری برای اشتراک گذاری صفحه نمایش گوشی اندروید خود هستید، ScreenMeet بهترین راه حل می باشد.

 

 آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که صفحه نمایش گوشی خود را با یک کامپیوتر به اشتراک بگذارید اما راهی به جز استفاده از کابل برای این کار پیدا نکردید؟

 

با این آموزش ساده به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید صفحه گوشی هوشمند خود را به سرعت و به راحتی با کامپیوتر به اشتراک بگذارید.

 

هدف از این راه حل چیست؟

 

شاید شما بخواهید تصویری را به نمایش بگذارید و یا به همکار خود نشان دهید اما کابل رابط را فراموش کرده اید و یا حوصله بلند شدن از جای تان را ندارید اصلا نترسید، ScreenMeet حاضر و آماده است.

 

این نرم افزار به شما اجازه به اشتراک گذاری مطالب موجود در صفحه گوشی اندرویدی خود را با هر کسی که به مرور گر شما دسترسی دارد، می دهد. حتی می شود هم زمان به 5 دستگاه مختلف متصل شد. این نرم افزار پولی است، اما می توانید به مدت 30 روز از آن به صورت رایگان استفاده کنید.

 

اگر مایل هستید که صفحه گوشی خود را با تعداد افراد بیشتری مثلا بیش از 50 نفر به اشتراک بگذارید، ScreenMeet چند بسته نرم افزاری به شما پیشنهاد می کند. شما می توانید URL خود را شخصی سازی کنید و از رمز عبور خود برای جفت شدن دستگاه اندرویدی خود با سایر دستگاه ها استفاده کنید.

 

نحوه کار ابن نرم افزار چگونه است؟

 

کار کردن با ScreenMeet بسیار راحت است. ابتدا نرم افزار را دانلود کرده و بر روی دستگاه خود نصب کنید. سپس یک حساب کاربری به اسم، ایمیل و کلمه عبور خود بسازید و یا از حساب گوگل خود استفاده کنید.

 

هنگامی که ثبت نام شما تمام شد، صفحه ای با لینک زیر ظاهر خواهد شد”screenmeet.com/(اسم شما)”

 

شما می توانید این لینک را به مرور گر خود ببرید یا با همکار خود به اشتراک بگذارید. شما قادر خواهید بود که در مرور گر خود صفحه های قابل نمایش را مشاهده کنید و همچنین می توانید شمارشگر خود را بررسی کنید و ببینید چه کسانی در لینک شما هستند و صفحه شما را می بینند.

 

همچنین شما قادر خواهید بود که نرم افزار پخش کننده را مشخص کنید، مثلا از Waze Map و Google Drive استفاده کنید. اگر خواستید از صفحه ای بگذرید و کسی آن را نبیند، می توانید اشتراک گذاری را متوقف کنید. در آخر این که کلمه عبوری را برای ایمن نگه داشتن لینک خود انتخاب کنید و یا اشخاصی که قصد دیدن صفحه شما را دارند، موظف شان کنید که ثبت نام کنند تا بفهمید چه کسانی صفحه شما را می بینند.

 

نقطه قوت ScreenMeet این است که هیچ نیازی به دانلود نرم افزار های بیش تری نیست. فقط وارد لینک شوید تا پس از چند ثانیه هر چیزی را که خواستید به اشتراک بگذارید.

 

آیا ScreenMeet با تمام نسخه های اندروید سازگاری دارد؟

 

ScreenMeet با نسخه های اندروید بالاتر از 5.0 و ویندوز 32bit و 64bit و 64bit Mac Osx سازگاری دارد.


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 95/3/11 توسط amirghochi

HitFilm یک نرم افزار حرفه ای ویرایش ویدئو است که تمامی ابزارها و افکت های مورد نیاز برای ایجاد فیلم های شگفت انگیز را به شما ارائه می کند. افکت های بصری، ابزارهای ترکیب حرفه ای و ویرایش ویدئو، همه در این نرم افزار فوق العاده گردآوری شده است و دارای یک رابط کاربرپسند بوده و همچنین طیف گستردهای از امکانات را ارئه کره است. رابط کاربری این نرم افزار بسیار جامع بوده و به خوبی سازمان یافته است و تمامی ابزارهای مورد نیاز شما در مکان هایی قرار گرفته که دسترسی شما به آن ها ساده باشد. ابزار ویرایش فیلم های 3 بعدی، پشتیبانی از فرمت های مختلف، کنترل صوتی بی همتا و پردازش و رندرینگ بهتر و سریع تر افکت ها، HitFilm را به یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای ویرایش ویدئو تبدیل کرده است. از جمله قابلیت های کلیدی این نرم افزار می توان به جلوه های بصری فیلم های پرفروش، افکت های از پیش ساخته شده سه بعدی، درجه بندی رنگ حرفه ای، فیلتر رنگ خیره کننده و پشتیبانی از رزولوشن 4K اشاره کرد.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار HitFilm:

- دارای جلوه های بصری فیلم های پرفروش

- شبیه ساز particle پیشرفته

- افکت های از پیش ساخته شده سه بعدی

- ترکیب های سه بعدی بالا به پایین

- گیرین اسکرین

- ویرایش ویدئو

- درجه بندی رنگ حرفه ای

- فیلتر رنگ خیره کننده 

- پشتیبانی از فیلم سازی شما

- به اشتراک گذاری فیلم های شما در جهان

- پشتیبانی از رزولوشن 4K

- و ...


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 95/3/11 توسط amirghochi

برنامه های بسیاری برای پخش موسیقی و ویدئو بر روی PC وجود دارد که هرکس بر اساس توقعی که از یک برنامه پخش کننده دارد، یک برنامه را بنا به سلیقه خود انتخاب کرده و استفاده می کند. معمولا اکثر برنامه های از این دست امکاناتی را ارائه می دهند که نیاز اکثر کاربران مبتدی و بعضا متوسط را برآورده می سازد، اما وقتی صحبت از امکانات پیشرفته در کنار سهل الوصول بودن آن ها و همچنین حفظ سادگی رابط کاربری به میان می آید، برنامه های کمی در عرصه رقابت باقی می مانند.

نرم افزار GOM Player یکی از این برنامه هاست که قصد دارد طیف وسیعی از کاربران از مبتدی تا حرفه ای را پوشش دهد. این پخش کننده سبک وزن تقریبا اکثر فرمت های رایج فایل های صوتی و ویدئویی را تحت پوشش قرار می دهد، بدون اینکه کاربر نگران نصب چندین برنامه برای پخش هر یک از فرمت ها باشند.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار GOM Player:

- نصب codec های داخلی و عدم نیاز کاربر به نصب codec به صورت جداگانه

- پخش اکثر فرمت ها حتی swf

- قابلیت FullScreen Stretched که نمایش ویدئوهای کشیده (Wide) را ساده تر می کند

- تنظیم روشنایی و کنتراست ویدئو در حین پخش

- تنظیم سرعت پخش فایل

- اعمال فیلترهای مختلف برروی ویدئو به صورت RealTime شامل Blur، Noise Reduction و ...

- امکان Capture کردن، گرفتن تصوی از ویدئو در حال پخش

- Play List قدرتمند و قابل انعطاف

- نمایش زیرنویس با امکان تنظیم جنبه های مختلف نمایشی

- امکان Zoom و Pan

- قابلیت تعویض پوسته

- و...


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 95/3/11 توسط amirghochi

PeaZip یکی از نرم افزارهای فشرده سازی فایل است که از بسیاری از فرمت های آرشیو از جمله ZIP, 7Z, ARC, self-extracting 7Z, ARC و TAR پشتیبانی می کند. این نرم افزار رایگان است و همچنین قابلیت باز کردن و استخراج فایل ها از فرمت فشرده مایکروسافت MSI را نیز دارا می باشد. PeaZip قابلیت های دیگری همچون تنظیم میزان فشرده سازی، رمزگذاری فایل ها با امنیت بالا، ساخت فایل های فشرده خود اجرا با پسوند EXE ، امکان تقسیم کردن فایل ها برای رایت برروی CD، DVD، FLOPPY و EMAIL را دارا می باشد.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار PeaZip:

- پشتیبانی از طیف وسیعی از فرمت های فایل های آرشیو چون: ZIP, 7Z, ARC, self-extracting 7Z, ARC و TAR 

- کاملاً رایگان

- باز کردن و استخراج فایل ها از فرمت فشرده مایکروسافت MSI 

- رمزگذاری فایل ها با امنیت بالا

- ساخت فایل های فشرده خود اجرا با پسوند EXE

- امکان تقسیم کردن فایل ها برای رایت برروی CD ، DVD ، FLOPPY

- دارای رابط کاربری با استفاده بسیار آسان

- پشتیبانی از درگ و دراپ

- پاکسازی کد 

- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

- و ...


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 95/3/11 توسط amirghochi
   1   2      >
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک